PACTT zaprasza na 10-te Forum Rozwoju Mazowsza

W dniach 16-17 października PACTT będzie reprezentowany na 10 Forum Rozwoju Mazowsza w Warszawie. Zapraszamy do naszego showroomu, w którym będzie można spotkać się z brokerami, przedstawicielami spin-offów i zespołów naukowych.


Mija 10 lat, od kiedy Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych organizuje Forum Rozwoju Mazowsza. To najważniejsze w województwie mazowieckim wydarzenie o charakterze konferencyjno-warsztatowym związane z rozwojem regionu. W tym roku spotykamy się 16 i 17 października, w wyjątkowej przestrzeni Centrum Konferencyjnego MsMermaid, przy ul. Wioślarskiej 8 w Warszawie.

Główną ideą Forum Rozwoju Mazowsza jest promocja regionu i wdrażanych w nim innowacyjnych rozwiązań, ze szczególnym uwzględnieniem projektów współfinansowanych
z funduszy europejskich. Dwudniowe wydarzenie skupi uczestników z obszaru biznesu, nauki, administracji, a także organizacji pozarządowych. Podczas debat, prezentacji dobrych praktyk, innowacji technologicznych oraz inspirujących rozwiązań edukacyjnych i prospołecznych zaprezentują oni swój wkład w rozwój Mazowsza. Odwiedzający Forum będą mogli uczestniczyć w aktywnościach zarówno bezpośrednio, jak i śledzić je w czasie rzeczywistym w Internecie.

10. Forum Rozwoju Mazowsza odbywa się pod honorowym patronatem Komisji Europejskiej, Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju. Bierze w nim udział ponad 50 Partnerów. Ze szczegółowymi informacjami o programach debat, ekspertach, partnerach oraz atrakcjach zaplanowanych dla odwiedzających można zapoznać się na stronie Wydarzenia www.forumrozwojumazowsza.eu.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymaga jednak rejestracji za pomocą formularza umieszczonego na stronie Wydarzenia (każdy uczestnik otrzyma imienny identyfikator upoważniający do wejścia na teren 10. Forum Rozwoju Mazowsza).

W gronie Partnerów tego wyjątkowego Wydarzenia nie mogło zabraknąć PACTT. Podczas dwóch dni na naszym stanowisku będą mogli Państwo poznać wynalazki opracowane przez zespoły naukowe reprezentantów PACTT z Instytutu Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN, Politechniki Łódzkiej, Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Dodatkowo 16.10.2019 na scenie Forum w trakcie debaty Akademickie innowacje, czyli o komercjalizacji badań naukowych będzie można poznać przedstawicieli uczelnianych spin-offów z Politechniki Warszawskiej (Ecobean), SWPS (Beviado i Jasnopis.pl) oraz Uniwersytetu Warszawskiego (Meteo.pl i Project42).

Serdecznie zapraszamy! Warto zarejestrować się już dziś!