PACTT na Impact'18

W wyniku podjętej współpracy z Fundacją Impact, która działa na rzecz łączenia nauki z biznesem i jest jednocześnie organizatorem kongresów Impact, PACTT będzie szeroko reprezentowany na najbliższym wydarzeniu w Krakowie.

Przez 2 dni w w strefie ekspozycyjnej SciTech Poland  wybrane zespoły naukowe z uczelni, których Centra Transferu Technologii są członkami PACTT, zaprezentują najlepsze technologie i projekty jako wizytówkę polskiej nauki.

Dodatkowo na scenie Challenger Arena w dniu 13 czerwca o godzinie 17.30 Paweł Płatek (PACTT) wraz z Michałem Kurzelewskim (PFIZER) przedstawią zalety i korzyści wspólnie wypracowanego modelu współpracy polskiej nauki z Biznesem.
Zaplanuj, przyjdź i posłuchaj: "Successful R&D ecosystems in technology transfer”  Challenger Arena, 13/06/2018 r., godz. 17.30)

To nie wszystko!
Zespoły naukowe z innowacyjnymi produktami i usługami, które nie będą prezentowane w strefie ekspozycyjnej są do dyspozycji biznesmenów i inwestorów w Impact Link R&D.Impact'18, odbędzie 13-14 czerwca 2018

Miejsce: Kraków, Centrum Kongresowym ICE

Zakres: najnowsze trendy ze świata technologii, innowacji i gospodarki. Planowany jest udział około 6000 uczestników z całej Europy reprezentujących środowisko: Akademickie, Biznesowe, Startupowe oraz Administrację publiczną.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.