Konferencja PACTT i Porozumienia Spółek Celowych w Gdańsku

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom integracji środowiska osób zajmujących się transferem technologii w Polsce, tym razem zostało połączone spotkanie Porozumienia Akademickich Centrów Transferu Technologii oraz Porozumienia Spółek Celowych (PSC).Organizatorem wydarzenia jest Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Politechniki Gdańskiej.

Program konferencji składa się z 2 części:

1 kwietnia 2019 r. – korzystając z doświadczeń projektu MOST WIEDZY będziemy rozmawiać o możliwościach i narzędziach promocji wyników badań, potencjału i infrastruktury uczelni z PACTT, a także o tym jak tworzyć ofertę i budować współpracę z biznesem,

2 i 3 kwietnia 2019 r. – (współorganizator Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego) dyskusja nad programami wsparcia transferu technologii z uczelni do gospodarki, w tym losami programu Inkubator Innowacyjności 2.0, a także kontynuacja dyskusji nad zasadami ewaluacji jednostek naukowych w kontekście nowego rozporządzenia. Będzie to również okazja do wymiany doświadczeń na bazie „case studies” przygotowanych przez nasze koleżanki i kolegów oraz zaproszonych gości. Trzeciego i zarazem ostatniego dnia konferencji, omówimy wspólne inicjatywy i projekty PACTT i PSC.

Harmonogram Konferencji PACTT i Porozumienia Spółek Celowych w Gdańsku

Harmonogram-PACTT_PG_2019jpg